درباره لاکچری لاین

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک جدیدترین و گستره ترین و شاید به جرات بتوان گفت موفق ترین تجارت این روزهای دنیای مدرن است. در تجارت الکترونیک اهداف مشخص و زمینه خدمت رسانی هرچه بیشتر به مخاطبین فراهم تر است. بطوری که بدست آوردن و یافتن محصولات در دنیای وب تسریع گردیده و مخاطبین میتوانند براحتی و با اندکی جستجو، محصول مورد نظر را یافته و اقدام به خرید آن کنند. در این شیوه داد و ستد امکان خرید محصولات اورجینال بسیار میسرتر می شود و با استفاده از پروتکل‌های امنیتی و سرویس‌های پرداخت الکترونیکی درصد شکست در خرید را برای مخاطبین کمتر می کند .

وب سایت شما 

وب سایت لاکچری لاین، نام و نماد تجاری است که ما برای هدف های بزرگ مجموعه ای بزرگ در نظر گرفته ایم. هدف این سایت صرفا خرید و فروش کالاهای مختلف  و به خصوص لوکس نیست بلکه بنا داریم مخاطب را با شیوه مدرنی از داد و ستد آنلاین همراه کنیم، به گونه ای که شکل خرید و داشتن محصول شیرین و جذاب تر باشد.

وب سایت لاکچری لاین، فروشگاهی برای خرید کالاهای مختلف با برندهای لوکس و خوش نام اعم از البسه ورزشی، ساعت، زیور آلات، کیف و کفش، لوازم دکوری، عطر و ادوکلن، لوازم دکوری و ... می باشد.

وب سایت لاکچری لاین از هیچگونه تلاشی برای رساندن سریع محصولات، خدمات پس از فروش و پاسخگویی های لازم برای فروش دریغ نخواهد کرد. همکاران ما در تلاش مداوم برای فراهم کردن ابزارهای لازم برای هرچه نوین تر بودن خدمت رسانی هستند.

وب سایت لاکچری لاین، می کوشد اطلاعات لازم برای محصولات را به مخاطبین ارائه دهد. به گونه ای که دغدغه ی عدم لمس محصول پیش از خرید را با متدی نوین برای مشتریان برطرف کند.

وب سایت لاکچری لاین، نام، کیفیت، سابقه و خدمات پس از فروش برندهای مختلف محصولات را زمینه اصلی همکاری با آنها می داند و خود را ملزم می داند تا محصولات امتحان پس داده را برای فروش به مخاطبینش ارائه کند.

وب سایت لاکچری لاین، خود را یار صمیمی و متعهد مخاطبینش می داند و هرگونه سوء استفاده، ناهنجاری و قانون گریزی را باعث نافرجامی در آینده ی کسب و کارش می داند و لذا خود را همسو با مخاطبینش می نامد و برای اولین بار در ایران اقدام به ضمانت 7 روزه برای بازگشت وجه به مشتریان در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر بدون هیچگونه چون و چرایی داشته است.

  • محصولات با کیفیت

  • بهترین پشتیبانی مشتریان

  • 7 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت هرگونه نارضایتی

           با ما از خرید خود لذت ببرید.