ارسال اکسپرس

لاکچری لاین با شرایط ارسال سریع‌، تحویل رایگان و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح ارسال اکسپرس فقط در شهر تهران و به شرح زیر فعال می باشد.

نکات :

- تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از چهل هزار تومان و در شهر تهران می شود .

- پیش از ارسال کالا ، هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف لاکچری لاین با مشتری ( تحویل گیرنده سفارش ) انجام می شود .

پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. ولی در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 48 تا 96 ساعت است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند که در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

- تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از چهل هزار تومان می شود .

 نکات :

- پیش از ارسال کالا ، هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف لاکچری لاین با مشتری ( تحویل گیرنده سفارش ) انجام می شود .